mec. Agaty Rewerskiej
WYDAWNICTWO
PANEL KURSANCI
PANEL WYKŁADOWCY
REFERENCJE
RODO

MULTIMEDIA

Poznaj AD EXEMPLUM

Video - Konstruowanie apelacji cz.1
Konstruowanie apelacji cz.1

Video - Konstruowanie apelacji cz.2
Konstruowanie apelacji cz.2

Video - Konstruowanie apelacji cz.3
Konstruowanie apelacji cz.3

Kup film

Referencje

Pani Mecenas,
jako uczestnik szkoły ad exemplum, chciałem bardzo podziękować za włożony trud w profesjonalne szkolenie na kursie do egzaminu radcowskiego, gdyż to dzięki tej szkole zdałem egzamin Jeszcze raz dziękuję


Pani Mecenas egz zdany. Radcowski. Dziekuje za kurs!!!!!!!!!!!!!!!!


Dzień dobry.
Bardzo dziękuję Pani i Szkole za wspólne przygotowania do egzaminu.
Zdałam radcowski za 1 razem, z doświadczenia zawodowego.
Serdecznie pozdrawiam.


Kochana Pani Mecenas!
Przepraszam, ze pisze na Pani Priv, ale chciałam bardzo podziękować za znakomite przygotowanie do egzaminu radcowskiego. Jestem bardzo wdzięczna całemu zespołowi. Egzamin zdany i to z dobrymi wynikami! Jesteście super


Witam serdecznie Pani Mecenas, kontaktuję się, ponieważ chcę serdecznie podziękować-egzamin zdany i uważam, ze sukces ten zawdzięczam przede wszystkim zajęciom prowadzonym przez Pani szkołę Ad Exemplum. W załączeniu przesyłam wyrazy szacunku i uznania


Dobry wieczór,
chciałabym serdecznie podziękować za solidne przygotowanie do egzaminu radcowskiego. Wszystko udało się zakończyć sukcesem Wiedza, którą Pani Mecenas przekazała z umów to mistrzostwo świata. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuje za wszystko !❤️


Dzień dobry! Chciałam się pochwalić i podziękować za przygotowanie. Bez kursu pewnie by się nie udało, a tak uzyskałam pozytywną ocenę z egzaminu. Pozdrawiam!


Dzień dobry Pani Mecenas, przepraszam za nieoficjalna formę, ale muszę, po prostu muszę poinformować, że dziś udało się zdać w OIRP Warszawa i to z piątka z cywila ogromne podziękowania za przygotowanie!


Jest Pani Mecenas wielką! Pani i Pani szkola jest the best.

Pani Mecenas o toge zlota nie zawalcze, ale jak bedzie wyjscie na wino to się pisze na celebration!!!!!!


Pani Mecenas egz. zdany. Radcowski. Dziekuje za kurs!!!!!!!!!!!!!!!!


Dzień dobry. Bardzo dziękuję Pani i szkole za wspólne przygotowania do egzaminu. Zdałam radcowski za 1 razem, z doświadczenia zawodowego. Serdecznie pozdrawiam.


Pani Mecenas, [...] właśnie piszę maila na adres szkoły z podziękowaniem. Egzamin zdany, wynik pozytywny. Czekam na uchwałę. Dziękuję za przygotowanie;) pozdrawiam serdecznie!


Kochana Pani Mecenas, ZDAŁAM! Chciałam bardzo Pani podziękować za przygotowanie. Pani Szkoła to wspaniała Instytucja.Dzięki Pani - tacy, jak ja - pomimo aplikacji - dopiero po kursie u Pani jakoś "ogarniają temat". Życzę Pani wszelkich sukcesów! Robi Pani naprawdę bardzo dużo dla naszego wymiaru sprawiedliwości...


Szanowna Pani Mecenas ! Dziś otrzymałam wyniki i chciałbym serdecznie podziękować za przygotowanie ! Zajęcia podczas kursu przyniosły wspaniały efekt, czego dowodem jest egzamin bez 3 i 6 z prawa administracyjnego, która - jestem pewna - jest zasługą kursu i wykładów [...]. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi Ad Exemplum❤️❤️❤️


Pani Mecenas, [...] jeśli chodzi o egzamin, to [...] od dzisiejszego południa cieszę się swoim pozytywnym wynikiem (radcowski, oirp Warszawa)! Bardzo dziękuje za kurs - nie tylko pomógł w nauce do egzaminu, ale też pozwolił mi wiele ZROZUMIEĆ (więcej aniżeli 3 lata aplikacji). Narzeczony też był Państwa kursantem i w jego przypadku również zdane, zatem w zasadzie wypada mi podziękować podwójnie! [...]. pozdrawiam serdecznie


Szanowna Pani Mecenas, pozytywnie!! Wogromniej mierze dzięki kursom. Naprawdę czułam, ze umowy nie są straszne a był to obszar, którego nie dotykałam niemalże w praktyce [...] Uważam ze kurs był [...] bardzo wartościowy DZIĘKUJE!


Pani Mecenas, udało się!!!. Kurs mi bardzo pomógł. [...]. Profesjonalizm w czystej postaci.


Dzień dobry. Z przyjemnością informuje że egzamin radcowski(w Gdańsku) zdany! Dziękuję za wszystko


Dzień dobry! Zdałam egzamin, OIRP Gdańsk. Bardzo dziękuję za kurs - startowałam z podwójnie trudnej pozycji, z doświadczenia zawodowego, z córką urodzoną w grudniu 2020 r. - gdyby nie organizacja kursu on-line, w życiu bym się nie zdecydowała na podejście do egzaminu. Dziękuję!


Szanowna Pani Mecenas Kolosalne podziękowania dla Pani, Pani dzieła w postaci szkoły, a także dla Pani wielkiej energii i misji, dzięki której takie osoby jak ja (bez aplikacji) miały lepsze warunki, aby z powodzeniem złożyć egzamin zawodowy. Przesyłam wyrazy wdzięczności i ładunek pozytywnej energii. Dziękuję!


Szanowna Pani Mecenas, chciałabym uprzejmie podziękować za kurs w Szkole Adexemplum, dzięki któremu nie tylko zdałam egzamin adwokacki ale również miałam okazję poznać wybitnych prawników [...] jeszcze raz bardzo Pani dziękuję


Serdecznie dziękuję za uporządkowanie posiadanej wiedzy podczas kursu, skoncentrowanie uwagi na najważniejszych kwestiach podczas egzaminu. Powyższe skutkowało pozytywnym wynikiem na egzaminie.
Jeszcze raz dziękuję również wszystkich prowadzącym i serdecznie pozdrawiam.

MG


Uprzejma prośba o przekazanie moich serdecznych podziękowań mec.Agacie Rewerskiej oraz całemu zespołowi wykładowców. Egzamin radcowski zdany bez problemu, pojawiła się nawet 6-tka. Zajęcia pomogły mi usystematyzować wiedzę i podejść do egzaminu ze spokojem, wiedząc jak rozwiązywać zadania i analizować kazus.
Jeszcze raz bardzo dziekuje!

JP


Jestem uczestniczką kursu wrześniowego. Chciałam Pani Mecenas Agacie Rewerskiej bardzo podziękować bo dzięki jej kursowi, zaangażowaniu w naukę, jak też profesjonalizmowi jej i innych wykładowców zdałam egzamin adwokacki. Bardzo za to dziękuje.

MZ


Serdecznie dziękuję za cały kurs. Zdałam egzamin- przy pierwszym podejściu, z doświadczenia zawodowego i z dwójką maluchów na pokładzie. Ze względu na małą ilość wolnego czasu, sama nie przygotowałabym się tak dobrze, jak z kursem. Dziękuję, że podjęli się Państwo poprowadzenia kursu on-line- dzięki temu miałam możliwość skorzystania z niego, bez dojazdów i konieczności znalezienia opieki do dzieci na ten czas.

KG


Dzień dobry, bardzo serdecznie dziękuje za pomoc w przygotowaniu do egzaminu radcowskiego. Właśnie otrzymałam wyniki: 4,5,5,5,5. To moje pierwsze podejście do tego egzaminu.
Jeszcze raz pięknie dziękuje !!!!

EK


Dzięki Państwu nie dość, ze egzamin z doświadczenia zdany za pierwszym, to jeszcze 6 się przytrafiła, i to z karnego, z którego miałam nie zdać Dziękuję bardzo za dobre przygotowanie!

AB


Bardzo dziękuje za pomoc w przygotowaniu do egzaminu. W końcu nauczyłam się pisać umowy i zostałam do tego zmobilizowana i bardzo ugruntowała się moja wiedza z karnego, cywilnego i administracyjnego. Jeszcze raz serdecznie dziękuje! Dziękuje, że dzięki pomocy jakoś przeszłam ten trudny czas egzaminu i wszystko pozytywnie się skończyło.

MD


W dniu wczorajszym otrzymałem informację o uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego - w nieszczęsnej komisji nr 2 w Warszawie. Wiem, że gdyby nie kurs w Państwa szkole i zaangażowanie Państwa Wykładowców - dobra energia, wiara i wysoki poziom zajęć - nie miałbym szans na uzyskanie tego wyniku. Już po pierwszym weekendzie zajęć nauczyłem się więcej niż przez 3 lata aplikacji. Nie znam jeszcze ocen cząstkowych, ale sam fakt uzyskania wyniku pozytywnego jest dla mnie i mojej rodziny powodem do dumy! Sukces ten byłby niemożliwy gdyby nie Państwo! Dziękuję. Raz jeszcze dziękuję.

AD


Pani Mecenas jeszcze raz dziękuje za profesjonalne przygotowanie do egzaminu, wynik pozytywny.

KZ


W niecałe 3 miesiące nauczyłem się więcej niż przez 3 lata aplikacji.

PW


Dzień dobry, a raczej dobry wieczór Pani Mecenas Chciałabym Pani podziękować za możliwość uczestnictwa w zajęciach w Pani szkole! Był to owocny czas, który nie tylko pomógł mi zdać egzamin, ale również szerzej spojrzeć na zagadnienia prawne. Pozdrawiam serdecznie!!!

PK


Pani Mecenas otrzymałam dziś wynik pozytwny z egzaminu adwokackiego i z całą świadomością mówię że to zasługa Ad Exemplum i Pani Mecenas i wspaniałego teamu szkoły. Jestem ogromnie wdzięczna. Jesteście wspaniali i każdemu będę polecać.

NZ


Pani Mecenas o ile zgapiłam możliwość uzyskania autografu podczas zajęć to dziś chciałam serdecznie podziękować za przygotowanie do egzaminu podczas kursu, ekspresowe wydanie świetnych pozycji książkowych, a przede wszystkim za wyjście ku zdającym (w szczególności, w tych wyjątkowych, epidemicznych okolicznościach)! Egzamin adwokacki zdany!


Bardzo dziękuję za kurs. Zdałem. Nie ukrywam, że w dużej mierze to Twoja/Wasza zasługa. Dlatego jeszcze raz z całego serca dziękuję.

PK


Pani Mecenas otrzymałam dziś wynik pozytwny z egzaminu adwokackiego i z całą świadomością mówię że to zasługa Ad Exemplum i Pani Mecenas i wspaniałego teamu szkoły. Jestem ogromnie wdzięczna. Jesteście wspaniali i każdemu będę polecać.

NZ


Wynik egzaminu adwokackiego 2019 w Warszawie - pozytywny. Bardzo dziękuję za profesjonalną usługę zajęć w szkole Ad Exemplum. Zakres tematyczny omawiany na zajęciach w 100% pokrywa się z wymaganiami egzaminacyjnymi. No i ta pasja dydaktyczna Pani Mecenas oraz pozostałych prowadzących. Dla osób przystępujących do egzaminu bez odbycia aplikacji, czyli takich jak ja, zajęcia w Pani szkole to obowiązkowy punkt przygotowania. Szczególnie chciałbym podziękować Pani Mecenas za kilka cennych porad udzielonych (...). Ich wartość dla mnie okazała się bezcenna.

RW


Z przyjemnością mogę pochwalić się zdanym egzaminem radcowskim. Dużą zasługę w moim sukcesie ma również szkoła Ad Exemplum. Dzięki Państwa zaangażowaniu w naukę nowych adeptów sztuki prawniczej oraz wspanialej kadrze dydaktycznej udało mi się przygotować do egzaminu i uzyskać pozytywny wynik. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w prowadzonych przez szkołę zajęciach.

MK


Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Mecenas Agacie Rewerskiej oraz pozostałym wykładowcom przygotowującym mnie i moich kolegów do egzaminu zawodowego. Ja przystępowałam do egzaminu radcowskiego i dzięki waszej pracy egzamin złożyłam z wynikiem pozytywnym. Bez was byłoby to niemożliwe. Jesteście najlepsi! Jeszcze raz dziękuje.

DP


Dzisiaj opublikowano wyniki z komisji w Warszawie, w której zdawałam egzamin i okazało się, że zdałam egzamin radcowski !!!! Jestem Pani bardzo wdzięczna za znakomite przygotowanie mnie do egzaminu i dzięki Pani pomocy, mimo że przystępowałam do egzaminu spoza aplikacji to byłam do niego znakomicie przygotowana. Jestem szczęśliwa i wdzięczna za wysiłek i ogrom serca jaki Pani wkłada w szkolenie rzeszy młodych prawników. Dzięki Pani i Wykładowcom byłam przygotowana nie tylko do egzaminu, ale jestem także przygotowana do wykonywania zawodu. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

MO


(...) Szczęśliwie wczoraj dowiedziałam się, że zdałam egzamin radcowski. Jestem z tego powodu niezmiernie zadowolona. Mój pozytywy wynik zawdzięczam między innymi Pani oraz innym Wykładowcom, których miałam przyjemność słuchać w czasie kursu. Szczerze mogę przyznać, że ten kurs to była najlepsza inwestycja w siebie. (...) Jeszcze raz bardzo dziękuje za zaangażowanie i profesjonalizm!

MZ


Bez Pani, bez Szkoły przez duże "S" i Pani Współpracowników to by się nie udało. Zdałam !!! Wiele lat po studiach, kilka lat po aplikacji. Pięknie dziękuję

BS


Szanowni Państwo, chciałabym poinformować,że dziś otrzymałam wyniki egzaminu radcowskiego. Są one pozytywne, w znacznej części dzięki Państwu i szkole.[...] Zajęcia i skrypty opracowane przez członków Ad Exemplum pozwoliły mi zwrócić uwagę na najistotniejsze kwestie i usystematyzowanie wiadomości z poszczególnych działów prawa. Jestem asystentem sędziego,nie odbywałam aplikacji i nie pracowałam w Kancelarii,zatem jedynie w oparciu o wykłady i pisanie prac domowych w ramach Ad Exemplum czyniłam przygotowania do egzaminu. Z całego serca dziękuję za dużą pomoc i zdanie egzaminu na bardzo przyzwoitym poziomie.

MM


Chciałam serdecznie podziękować całemu zespołowi ADEXEMPLUM nie tylko za pomoc w napisaniu pozytywnie rozpatrzonego odwołania, ale też za fantastyczne zajęcia i warsztaty podczas kursu wrześniowego 2018. Zajęcia z sedzią Kapińskim, sędzią Tuleyą, czy mecenas Rerweską, to była prawdziwa szkoła zawodu i niesamowite spotkanie z wybitnymi prawnikami. Z ogromną przyjemnością będę polecać Państwa szkołę swoim znajomym.

Jeszcze raz dziękuję,
MS


Dziękuję bardzo całej szkole Ad Exemplum za przygotowanie do egzaminu. Bez Państwa pomocy nie dałabym rady pozytywnie zdać egzaminu.
Jak zaczęłam zajęcia to nie miałam pojęcia o wielu sprawach. A swoją pierwszą apelację karną napisałam po wykładzie z Sędzia Kapińskim.
Uważam, ze to wspaniały i bardzo merytoryczny kurs. Często po zajęciach miałam wrażenie, że tylu rzeczy nie umiem.
Dziękuję bardzo wszystkim wykładowcom i ogromnej ilości kazusów, którymi byłam zasypywana. Podchodząc z praktyki nie sądziłam, że uda mi się zdać za pierwszym razem. Naprawdę duża w tym Państwa zasługa.
Dziękuję raz jeszcze.

JM


Pani Mecenas, chciałam jeszcze raz podziękować!

Wynik egzaminu pozytywny

AJ


Pani Mecenas!

Dziękuję za pomoc w przygotowaniach do egzaminu,szkołę będę polecać każdemu,jest najlepsza

KS


Pani Mecenas, chciałam poinformować i jednocześnie podziękować, gdyż zdałam egzamin adwokacki

MZ


(...) Jako że ludzie sobie mówią mało dobrych rzeczy, to chciałabym Pani z serca podziękować, że mimo nadszarpniętego zdrowia przyjdzie Pani pomóc nam osobiście w ostatnich przygotowaniach do egzaminu. To jest fantastyczna odmiana w stosunku do tego, jak nas - aplikantów - traktuje nasz własny samorząd.

Dziękuję.

MW


Szanowna Pani Mecenas, nie wiem czy zdam ten egzamin (...), ale piszę żeby podziękować za ten kurs, mimo licznych przeszkód, wiele się nauczyłam, a to w dużej mierze dzięki Szkole i dzięki Pani (...). Reasumując, dziękuję, będę polecać Szkołę innym:)

PF


(...) Ad exemplum dla mnie było jednym z najprężnieszych ... Motywacja niesamowita, ze człowiek brał kodeks i poprostu czytał czytał czytał i ksiazki ad exemplum do mnie nic bardziej nie trafiało, jak właśnie te lektury ☺️ (...)

MK


I od razu, bez względu na wynik, dziękuję. Bez kursu nie zdałabym ale co ważniejsze nauczyłam się bardzo dużo. Mam nadzieję że to zostanie.

ML


Szanowni Państwo,
w imieniu własnym - chciałam bardzo podziękować wszystkim wykładowcom oraz pracownikom szkoły ze wszystkich działów za wspólne ostatnie 6 miesięcy.
Dziękuję za przekazaną jak nigdzie indziej praktyczną wiedzę, opiekę merytoryczną i formalną.
Osobiście uważam, iż wiedza wyniesiona z Państwa kursu, przy zaangażowaniu kursanta dała więcej aniżeli dotychczasowa praktyka.
Bez względu na wyniki egzaminu- cieszę się ogromnie, iż miałam możliwość spotkania i wysłuchania tak wielu autorytetów z dziedziny prawa.
Jeszcze raz Państwu dziękuję, życzę całemu zespołowi szkoły powodzenia oraz wszelkiej pomyślności.
Działalność Państwa jest nieoceniona.
BRAWO WY!!!

AM III/2018


Pani Mecenas!
Niezależnie od wyników egzaminu chciałem w imieniu swoim oraz ekipy Wałbrzyskiej serdecznie podziękować za kurs, wsparcie i motywację w tym trudnym okresie. Pomimo ze od 3 roku studiów "uczyłem się" praktyki w kancelariach, uważam ze bez Pani kursu byłoby ciężko metodycznie rozpracować kazusy. Wiedza to jedno a sposób rozwiązania to drugie. Pomijam już fakt ze dzięki wykładom online ze skargi kasacyjnej egzamin ten był prostszy niż etyka wielkie dzięki i do zobaczenia [...]

PW III/2018


Witam.
Bardzo dziękuję za świetne przygotowanie taktyczne do egzaminu radcowskiego; psychicznie dałem radę bo po kursie wiedziałem gdzie szukać uchybień w zadaniu

AD III/2018


Pani Mecenas, bardzo Pani dziękuję! Nigdy bym się tak dobrze do tego egzaminu nie przygotowała bez prowadzonych przez Panią i innych wykładowców w AE zajęć. Właściwie to bez kursu poszłabym na ten egzamin chyba calkowicie zdezorientowana, z niepoukladana wiedza i jednym wielkim mętlikiem w głowie. System nauki w Szkole jest na prawdę świetny. Oczywiście po każdych zajęciach byłam coraz bardziej przerażona swoją niewiedzą, ale to mnie mobilizowało do nauki [...]. Jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie dziękuję

AD III/2018


80% na radcowskim się pokryło z zajęciami:) Jednak stres był (...) duży. Jeszcze raz dziękuję. Zajęcia pozytywnie wpłynęły na umiejętność stosowania prawa:) pozdrawiam i życzę więcej zadowolonych kursantów:)

JP III/2018


Dziękuję za kurs. Bardzo się przydał na egzaminie. Pozdrawiam serdecznie

JP III/2018


Pani Mecenas,
(...) dziekuje serdecznie za kurs. Bardzo mi pomogl.

III/2018


Pani Mecenas,
Przychodząc na kurs Ad Exemplum nie umiałam napisać apelacji do pierwszych kazusów, kończąc ten kurs uzyskałam z zadania z prawa cywilnego 8 punktów na 10.
Chciałam podziękować tym mailem za wszystko. Za zaangażowanie, wiarę w to że można, nawet bez aplikacji, że egzamin jest do zdania ( tak, jest do zdania ! ) i dodawanie skrzydeł ! Nikt w ciągu całej mojej prawniczej "kariery" nie zrobił dla mnie tyle co Pani i cały zespół Ad Exemplum. DZIĘKUJĘ !

JC III/2018


Szanowni Państwo,
Życzyłabym sobie żeby wszystkim nam podchodzącym do tego egzaminu darowane zostało go zdać.
Życzę tego szczególnie nam uczestnikom szkoły AdExemplum, mając na uwadze zaangażowanie zespołu i ciężką pracę, którą doceniam i za którą bardzo dziękuję.
Mam nadzieję, że bez względu na rezultat zdających nadal będziecie tak wspaniale pracować i osiągać coraz lepsze wyniki zarówno edukacyjne, jak i koordynacyjne.
Oczywiście miarą sukcesu jest statystyka tych, którzy zdali, ale miarą może być także zadowolenie i satysfakcja uczestników zajęć, bo liczy się nie tylko cel ale i droga do niego.

ZT III/2018


Witam, chciałbym się pochwalić, że zdałem w tym roku egzamin adwokacki. Uczęszczałem na Państwa wrześniowy kurs i bardzo go polecam.

MS 13/IV/2015


Pani Mecenas!
Serdecznie dziękuję za kurs. Przy 2 małych dzieci i pracy zawodowej, Pani kurs był dla mnie jedyną szansą na przygotowanie do egzaminu. Dziękuję!


Chciałabym poinformować, że zdałam tegoroczny egzamin radcowski uzyskując ocenę dobrą z karnego, cywilnego oraz gospodarczego i ocenę dostateczną z administracyjnego. Pragnę serdecznie podziękować całemu zespołowi Adexemplum, wszystkim wykładowcom, a w szczególności Pani mec. Rewerskiej za profesjonalną pomoc w przygotowaniach do egzaminu. Byłam kursantką w 2013, 2014 i 2015 r. przy czym tak naprawdę brałam udział w zajęciach tylko w 2015 r. Bez kursu nie poradziłabym sobie z zadaniami egzaminacyjnymi. Jeszcze raz bardzo Państwu dziękuję i życzę dalszych sukcesów :). Dalszych, bo jesteście Państwo w bardzo dużej mierze "ojcem" tego sukcesu :)


Jeszcze raz dziekuje ze jestescie i za to co robicie! Z radoscia bede Polecac Pani szkole:-)))

AD 15/IV/2015


Dzien dobry Pani Agato!?

Chcialabym serdecznie podziekowac za mozliwosc uczestniczenia w Pani kursach dzieki ktorym udalo mi sie pozytywnie zaliczyc egzamin. Jestem przekonana, iz pozytywna ocena z egzaminu jest zasluga Pani oraz pozostalym osobom prowadzacym kurs, gdyz nauczylam sie na nim wiecej niz przez 3 lata aplikacji. To jest naprawde Wielka Rzecz, ktora Pani robi. Zycze dalszych sukcesow.

DO 14/IV/2015


Jestem baaardzo szczesliwa i niewymownie wdzieczna Pani Mecenas Agacie Rewerskiej, ze tak wspaniale zorganizowala i przeprowadzila skuteczne przygotowanie do egzaminu radcowskiego!!!?Zdalam w duzej mierze dzieki Pani Mecenas, serdecznie dziekuje!!!

AU 15/IV/2015


Chciałabym serdecznie podziękować za możliwość uczestniczenia w Pani kursach dzięki którym udało mi się pozytywnie zaliczyć egzamin. Jestem przekonana, iż pozytywna ocena z egzaminu jest zasługą Pani oraz pozostałym osobom prowadzącym kurs, gdyż nauczyłam się na nim więcej niż przez 3 lata aplikacji. To jest naprawdę Wielka Rzecz, którą Pani robi. Życzę dalszych sukcesów.


Pani Mecenas dziś mój szczęśliwy dzień zostalam r.pr chciałam serdecznie podziękować za pomoc gdyby nie Pani nie poszło by tak dobrze i pewnie. Nie wiem czy Pani wie ale wsród absolwentów prawa i aplikantów krąży, w pełni uzasadniona skąd inąd, opinia że "zamiast na aplikację wystarczy pójść na kurs do Rewerskiej i się do niego przyłożyć a sukces gwarantowany". Jestem chodzącą reklamą Pani szkoły i chyba dożytwotnią, polecam wszystkim. I proszę mi wierzyć nie słodzę bo nie mam pp co po prostu mówię z serca i jeszcze raz DZIĘKI WIELKIE

BM 13/IV/2015


Witam,
Zdałam udało się:) z prawa cywilnego 3, ale z admininistracyjnego udało się nawet 6 :)
Bardzo dziękuję Państwu za przygotowanie:)!!!

Pozdrawiam,
MJ/8.IV.2015


Witam, kłania się Pani kursant ze Szczecina. Pragnę poinformować, iż zdałem egzamin adwokacki, osiągając następujące oceny :
Karne : 5
Cywilne : 4
Administracyjne :4
Gospodarcze : 5.


Jeszcze raz bardzo dziękuję za znakomity wykład IKP z prawa cywilnego.
łączę wyrazy szacunku
Sz. L. 10/IV/2015


Bardzo dobry poziom kursu przygotowujacego do egzaminu radcowskiego! Swietni wykladowcy i materialy! Aplikacja nie byla wystarczajaca... Warto zmodyfikowac to szkolenie i dostosowac do wymogow egzaminu.


Szanowni Pań„stwo!

Miał‚em przyjemność uczestniczyÄć w organizowanym przez SPP Ad Exemplum w Warszawie kursie przygotowawczym do egzaminu radcowskiego 2014.
Pragnę™ podziękować za dobrą organizację ww. szkolenia, za jego formułę i dobór Wykł‚adowców.
Kurs okazał‚ się™ być‡ bardzo przydatnym - nie tylko w kontekście zmagań egzaminacyjnych.
Na tak trudnym rynku, ambitnych wyzwań z pewnością Wam nie zabraknie, a zatem Szkole życzę™ dalszych sukcesóww!

Szczególnelne podziękowania i wyrazy uznania kieruję na ręce mec. Agaty Rewerskiej, która nie zakończyła naszej współpracy wraz z końcem kursu, ale wspierała nas merytorycznie również w trakcie egzaminacyjnej gorączki. To było wyjątkowe zaangażowanie!

Dziękuję i pozdrawiam,


Zajęcia oceniam bardzo dobrze. Prowadzący zajÄęcia o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu. Miła atmosfera na zajęciach.


Cenne uwagi do umowy, choć zastanawiam się, na ile uwzględnienie ich wszystkich byłoby możliwe przy ograniczonym czasie na napisanie umowy egzaminacyjnej.


zajęcia prowadzone bardzo konkretnie i wsposób pokazujący na jakie kwestie zwracać uwagę.


zajęcie bardzo dobrze prowadzone. Zostały poruszone bardzo ciekawe zagadnienia związane ze sporządzeniem umów, np. kwestia zastrzegania kar umownych na wypadek odstąpienia od umowy.


Ciekawe zajęcia, omówione zostały szeroko rozumiane postanowienia umowne.


Szanowni Państwo,
wynik egzaminu pozytywny:-)
Uprzejmie dziękuję za solidną lekcję prawa procesowego.
Odbyte u Państwa zajęcia oraz ich przyczynienie się do efektu końcowego, będę zawsze wspominać jako wielkie wydarzenie, które zmieniło moje życie.

Stokrotne dziękuję!
JD


Szanowna Pani Mecenas,
Miło mi poinformować, że zdałam egzamin radcowski, co więcej zdałam na 4 i 5!!!!! Nie robiłam aplikacji radcowskiej, do egzaminu podeszłam z art. 25 ustawy. Dzięki kursowi w Pani szkole udało mi się zdać ten egzamin, za co bardzo dziękuje. Kurs przekazał konkretną, praktyczną wiedzę, nauczył mnie zasad konstruowania apelacji i tylko dzięki niemu udało mi się uzyskać tak wysokie oceny. O ile z innymi dziedzinami prawa mam styczność na co dzień, o tyle z prawem karnym takiej styczności nie mam, a dzięki kursowi, egzamin z karnego był dla mnie łatwy i muszę powiedzieć, że napisanie apelacji sprawiło mi chyba przyjemność. Bardzo dziękuje raz jeszcze. Życzę wytrwałości w tym co Pani robi, bo jest to na wysokim poziomie i jest spełnieniem oczekiwań wielu ludzi.


Pani Mecenas !!!! Ja chciałam bardzo podziękować za to co Państwo robią! Zdałam w (...) ! Zdawalność 47% ! Ja nie robiłam aplikacji podchodziłam z doświadczenia zawodowego i zdałam ! I to dobrze ! Niech sie Pani nie przejmuje tymi wszystkimi wrednymi ludźmi w około - robicie Państwo super robotę! To co się dowiedziałam przydało sie nie tylko na egzaminie - przyda sie i w pracy. Wielkie dzieki raz jeszcze - jesteście Państwo super! Do zobaczenia na szkoleniach ad exemplum - bo na pewno bedę sie wybierać. Dziekuje Pani za ten kurs ! Serdecznie pozdrawiam !!!!!


Dzień dobry,
byłam uczestnikiem Państwa kursu w (...) i chciałabym poinformować, że dzięki Państwa przygotowaniu udało mi się zdać egzamin radcowski. Nie ukończyłam aplikacji, więc tym bardziej jestem wdzięczna za przygotowanie. Polecam teraz kurs innym, choć warto by rozwinąć szkolenie o przygotowanie z zakresu pisania pozwów i opinii. Egzamin tegoroczny uważam za bardzo trudny, zwłaszcza z cywilnego i administracyjnego również i mam wrażenie, że kryteria ocen były bardzo wyśrubowane.


Szanowna Pani Mecenas,
Piszę aby pochwalić się pozytywnym wynikiem egzaminu radcowskiego. Bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę:)


Pani Mecenas, 
Dziękuję! Bez Pani kursu byłaby dwója. Jako pracujący w holdingu produkcyjnym, w spółce budowlanej, oblałbym pewnie cywilne.


Pani Mecenas:) dziękuję za solidne przygotowanie do egzaminu!! udało się zdać:) dziś opublikowali wyniki radcowskiego w Warszawie. przed kursem nie za bardzo wiedziałam, jak wygląda apelacja karna i cywilna, gdyż zajmuję się prawem podatkowym. Jeszcze raz dziękuję, bo mój dzisiejszy sukces to również zasługa szkoły!!


zdałam:) bardzo dziękuję za szkolenie. Dużo się nauczyłam, poćwiczyłam i mam takie ucuzcie że teraz to już moja wiedza będzie tylko spadać:)


Dzień dobry. Bardzo dziękuję za wiedzę przekazaną w trakcie kursu (...) - przyczyniło się to w znacznej mierze do uzyskania przeze mnie wyniku pozytywnego z egzaminu radcowskiego.
Jeszcze raz dziękuję i życzę udanego wypoczynku w trakcie Majówki.


Pani Mecenas, pozwalam sobie napisać tę wiadomość bezpośrednio, a nie poprzez funpage Szkoły Ad Exemplum, ponieważ jako uczestnik kursu w Pani szkole oraz szczęśliwy aplikant z pozytywnym wynikiem z egzaminu radcowskiego pragnę bardzo serdecznie podziękować za doskonałe przygotowanie do egzaminu zawodowego. Niezależnie od tego, co piszą, czy mówią inni na temat kursu czy kursantów ja osobiście jestem bardzo wdzięczna za pomoc w przygotowaniu się do egzaminu oraz wiedzę przekazaną przez wykładowców w szkole. Życzę Pani wszystkiego co najlepsze i mam nadzieję do zobaczenia na innych kursach szkoleniowych. Pozdrawiam i dziękuję.


Najserdeczniej dziękuję Pani Mecenas Agacie Rewerskiej oraz autorom podręczników wydawanych przez Szkołę Prawa Procesowego - Ad Exemplum, za przygotowanie do egzaminu zawodowego. Kurs i materiały dydatktyczne stanowiły znakomite uzupełnienie mojej wiedzy i umiejętności zawodowych. Szkołę będę polecać dalej koleżankom i kolegom, ponieważ w naszym zawodzie powinno się szkolić nieustannie, a poziom przygotowania przez tą szkołę i jej wykładowców jest bardzo wysoki. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.


Pani Mecenas:) dziękuję za solidne przygotowanie do egzaminu!! udało się zdać:) dziś opublikowali wyniki radcowskiego w Warszawie. przed kursem nie za bardzo wiedziałam, jak wygląda apelacja karna i cywilna, gdyż zajmuję się prawem podatkowym. Jeszcze raz dziękuję, bo mój dzisiejszy sukces to również zasługa szkoły!!


Bardzo dobry poziom kursu przygotowujacego do egzaminu radcowskiego! Swietni wykladowcy i materialy! Aplikacja nie byla wystarczajaca... Warto zmodyfikowac to szkolenie i dostosowac do wymogow egzaminu.


Pani Mecenas chciałbym z ogromną radością poinformować, że dzięki Pani i wykładowcom z Adexemplum zdałem egzamin radcowski. Takie zdanie usłyszałem również od wielu moich znajomych. Super że udało sie Pani założyć szkołę, która perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu i ułatwia wykonywanie zawodu.


Witam,
Chciałam bardzo podziękować za przygotowanie do egzaminu zawodowego adwokackiego, ukończonego wynikiem pozytywnym!!!!
Bardzo dziękuję mec. Agacie Rewerskiej oraz pozostałym wykładowcom.


Witam serdecznie
(...)
Zdałam egzamin adwokacki, byłam w komisji nr 6.
Nie pamiętam natomiast nazwy grupy w jakiej byłam u Państwa na kursie, to był kurs weekendowy adwokacki wrześniowy:)))


zdałam :)
Bardzo, bardzo dziękuję.


Pani Mecenas,
zdałam egzamin adwokacki! Serdecznie dziękuję za przekazaną wiedzę i możliwość nabycia potrzebnych umiejętności. Tym bardziej, że stały się one nieocenione nie tylko podczas egzaminu, ale sadzę, że takimi będą także podczas przyszłej pracy w zawodzie. Pozdrawiam cały Zespół i trzymajcie tak dalej, nie zważając na nieżyczliwe głosy. Tworzy Pani coś wielkiego, a im większe, tym bardziej będą krzyczeć ci, którzy z cienia wyjść nie potrafią.

Jeszcze raz dziękuję,


Pani Mecenas!! ZDAŁAM :-) WIELKIE DZIĘKI za wszystko.


Zdałam!!! Pani Mecenas, ogromne dzięki za super kurs!!!!!


Szanowni Państwo,
mimo iż wyniki w Izbie warszawskiej nie są mi jeszcze znane, chciałam serdecznie podziękować za zaangażowanie zarówno Pani Mecenas Rewerskiej, jak i pozostałym Wykładowcom oraz pracownikom Szkoły. Bez względu na to co mówią i piszą "przyjazne" portale, dzięki odwadze nielicznych, którzy chcą i potrafią się dzielić swoją wiedzą, miałam okazję wreszcie się czegoś nauczyć. Bez względu na to jaki będzie wynik, naprawdę dziękuję.


Witam serdecznie,
Donoszę i uzyskałam pozytywny wynik z egz. adwokackiego z ocenami:
karne - bardzo dobry
cywilne - bardzo dobry
gospodarcze - dobry
administracyjne - bardzo dobry.
Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję,


Pani Mecenas,w dniu dzisiejszym odebrałam wynik egzaminu radcowskiego w Kielcach-wynik pozytywny (min. z cywilnego 4). To właśnie Pani kurs pozwolił mi się należycie przygotować do egzaminu, a doświadczenia nie mam żadnego-zajmuję się zamówieniami publicznymi. To co Pani robi jest ludziom bardzo potrzebne, o wielu kwestiach słyszałam na Pani kursie po raz pierwszy pomimo odbycia aplikacji (w tym 2 lata w W-wie). Dziękuję. I proszę się nie przejmować czarnym PR-em-ludzie wiedzą jak to ocenić. Pozdrawiam serdecznie.


Szanowni Państwo,
chciałam podzielić się swoją opinią o kursie. Bardzo proszę o umieszczenie poniższych referencji na stronie internetowej:
Kurs w AdExemplum rozwinął u mnie umiejętność świadomego i skutecznego posługiwania się instrumentami prawa cywilnego, karnego i administracyjnego, które wcześniej znałam, lecz z powodu niewielkiego doświadczenia zawodowego, niejednokrotnie niewłaściwie stosowałam.
Jestem wdzięczna wykładowcom AdExemplum za to, że podzielili się z nami - kursantami swoją wiedzą i swoim doświadczeniem zawodowym. Za to, że nie traktowali nas jak potencjalnej konkurencji, której nie sprzedaje się know-how skutecznego wykonywania zawodu. Za to, że mieli dla nas czas: podczas zajęć, na przerwach, a także po zajęciach, które niejednokrotnie przedłużały się do późnych godzin wieczornych.
Oczywistym jest, że żaden kurs nie zastąpi samodzielnej pracy aplikanta. Niemniej jednak, kurs w AdExemplum dał solidne fundamenty do samodzielnej pracy i motywację do nauki, szczególnie w okresie, kiedy zmęczenie i stres solidnie dawały się we znaki.


zdałam:) bardzo dziękuję za szkolenie. Dużo się nauczyłam, poćiwczyłam i mam takie ucuzcie że teraz to już moja wiedza będize tylko spadać:)


Pani Mecenas, jest mi niezmiernie miło zakomunikować, że zdałem egzamin radcowski. Nie ukrywam, że głównie dzięki uczestnictwu w organizowanych przez Panią zajęciach. Pozdrawiam (...)


Kurs przygotowawczy w Ad Exemplum pomógł mi oswoić się z tym czego nie uczono na aplikacji tj. jak w warunkach egzaminacyjnych napisać dobrze wyglądającą, poprawną formalnie apelację. Na co zwrócić uwagę, co pominąć i w jaki sposób zagospodarować czas na egzaminie. Dziękuję bardzo bardzo mi pomogliście!


Szanowna Pani Mecenas,
Serdecznie dziękuję za wspaniale przygotowany kurs, dzięki wysiłkowi i pracy wspaniałych prawników zdałam bez problemu egzamin adwokacki.


Witam,
Chciałam bardzo podziękować za przygotowanie do egzaminu zawodowego adwokackiego, ukończonego wynikiem pozytywnym!!!! Bardzo dziękuję mec. Agacie Rewerskiej oraz pozostałym wykładowcom.


Ad Exemplum to w moim przekonaniu przykład w jakim kierunku powinna nieustannie zmierzać edukacja prawnicza. Przypominanie i rozwijanie na przykładach, że po prostu trzeba myśleć, ale mieć też opanowane schematy i wzorce. Czyż nie po studia zaczynaliśmy logiką praktyczną. Do tego zasada, że ćwiczenie – pisania apelacji, pozwów, umów etc. – czyni mistrza tudzież mecenasa. Reguła 10.000 godzin jak by dziś powiedział Malcom Gladwell, tyle że siłą rzeczy w skondensowanej formie. Wszystko to dzięki bardzo dobrej kadrze, co widać po jej czysto rynkowej ocenie – tłumach na zajęciach. Jak u najlepszych wykładowców akademickich czy aplikacyjnych. Szereg zajęć przypominało mi też te prowadzone na uczelniach amerykańskich czy niemieckich. Trudno o lepszy kierunek i zignorowanie tego faktu. „De lege ferenda” – przyda się jednocześnie w kolejnych edycjach mała poprawa formuły prowadzenia zajęć - w dużej auli pytający muszą mieć możliwość używania mikrofonów etc.


Baardzo praktyczny kurs. Polecam, zwłaszcza tym, którzy tak jak ja, nie mieli w pracy do czynienia z procedurą i plikiem akt. Na początku nie było łatwo, ale przyjemnie jest widzieć postęp i efekty :-). Było warto! Pozdrowienia dla rewelacyjnych wykładowców!


Pani Mecenas!!! Ja jestem bez aplikacji i ten zdany egzamin w dużej mierze zawdzięczam Pani kursowi!!! nie napisałam wszystkich prac, ale kurs psychicznie 'przymusił' mnie do napisania kilku i zwrócił uwagę na rzeczy istotne. I te praktyczne skrypty z karnego, cywila i admina były też (bardzo dobrą) inwestycją!!!! Tak więc Wesołych Świąt bo moje takie będą.


Pani Mecenas! Zdałam egzamin adwokacki :o) Nadchodzące Święta będą więc podwójnie radosne. Dlatego też bardzo Pani dziękuję za wspaniały kurs, za przygotowanie do zawodu i możliwość uczestniczenia w naprawdę wartościowych zajęciach z fantastycznymi ludźmi ogromnej wiedzy. Pani zajęcia będę miło wspominała. Jest Pani wulkanem pozytywnej energii. Wesołych Świąt Wielkanocnych!!!


Gdyby  Tacy  Wykładowcy wykładali na aplikacji ....


Bardzo dobry wykładowca, w przystępny dla uczestników kursu sposób przekazuje wiedzę niezbędną do zdania egzaminu zawodowego.


Sędzia jest świetny, nawet drzewo w lesie nauczyłby sporządzać apelację karną. Tłumaczy wszystko w sposób przystępny, jednocześnie utrzymując wysoki poziom. Już choćby tylko przez wzgląd na niego warto zapisać się na ten kurs.


Bardzo pozytywnie oceniam i doceniam sposób w jaki Pan Sędzia (...) skomentował mi pracę (rozłożył na czynniki) :-)


Zajęcia bardzo dobrze przygotowane, wykładowca w sposób profesjonalny ale i przystępny wykłada materię.


Zajęcia bardzo fajne. Wykładowca jest osobą niezwykle kompetentną. Zna odpowiedź na każde pytanie. Cierpliwe tłumaczy każdą wątpliwość kursantów. Sposób prowadzenia zajęć oceniam również bardzo wysoko.


Zajęcia przydatne, ciekawe, na właściwym poziomie, miłe i użyteczne było, że Pan Sędzia dał szansę na dodatkowe pytania zadawane pisemnie i odpowiedział na nie, wywody prezentowane przystępnie i "elegancko".


Zajęcia bardzo rzeczowe, prowadzący dokładnie i po kolei objaśnia zadanie, praca domowa sprawdzona błyskawicznie , w komentarzu bardzo kulturalnie wskazane błędy i niedociągnięcia. Bardzo obfite wskazówki i dużo informacji ogólnych na temat apelacji karnej w komentarzu do pracy domowej.


Zajęcia świetne, sędzia (...) prowadzi zajęcia na najwyższym możliwym poziomie. Życzyłbym sobie zawsze tak dobrych i chcących nauczyć wykładowców.


Zajęcia ciekawe, dużo cennych wskazówek praktycznych. Przedmiot zajęć został omówiony w sposób przejrzysty i usystematyzowany.


Zajęcia na wysokim poziomie dodatkowo prowadzone ciekawie. Kazus omówiony szczegółowo ze zwróceniem uwagi na najważniejsze kwestie oraz z wieloma cennymi uwagami ogólnymi dotyczącymi konstruowania apelacji karnej.


Zajęcia świetnie prowadzone, umiejętność wykorzystania dość ograniczonego czasu na przekazanie jak największej liczby pomocnych wiadomości.


Zajęcie bardzo dobrze prowadzone. Zostały poruszone bardzo ciekawe zagadnienia związane ze sporządzeniem umów, np. kwestia zastrzegania kar umownych na wypadek odstąpienia od umowy.


Bardzo dobre zajęcia, wiele praktycznych wskazówek co do metodologii pisania apelacji, jak również analizy kazusu egzaminacyjnego.


Omówienie metodologii rozwiązywania kazusów administracyjnych, praktyczne porady, przeprowadzenie krok po kroku przez kazus.


Zajęcia przeprowadzone profesjonalnie. Tematyka zajęć przekazywana jest przez Wykładowcę przedmiotu w sposób zrozumiały i konkretny.


Zajęcia przeprowadzone profesjonalnie. Pani Mecenas wskazała taktykę sporządzania apelacji na egzaminie poprzez dokładne rozpisanie schematyczne zadania egzaminacyjnego. Poza tym wiedza przekazana w sposób zrozumiały.


Zajęcia przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Pani Sędzia wyjaśniła problematykę omawianego casusu jasno, zrozumiale i konkretnie.


Zajęcia prowadzone logicznie i klarownie, wielka wiedza prowadzącego, umiejętność odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości.


Bardzo fajnie poprowadzone. Prosto, zrozumiale. Mieliśmy czas żeby sami podać proponowane zarzuty dotyczące wyroku do których sędzia na bieżąco się odnosiła.


Zajęcia oceniam bardzo dobrze. Prowadzący zajęcia o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu. Miła atmosfera na zajęciach.


Poziom merytoryczny zajęć bardzo wysoki. Umiejętność przekazywania wiedzy prowadzącego bardzo wysoka. Zajęcia ciekawe i na wysokim poziomie. Dodatkowym atutem przekazanie przez prowadzącego know-how dotyczącego metodologii rozwiązywania kazusu.


Pan Sędzia jest świetnie przygotowany do zajęć. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt na zajęciach ze słuchaczami i jest zawsze skory do wyjaśnienia pojawiających się wątpliwości. Sposób w jaki Pan Sędzia podchodzi do obowiązków związanych ze sprawdzaniem prac domowych i sposób ich opracowania może być wzorem dla każdego z wykładowców.

Dziękuję.


Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący, rzeczowy, wykładowca udziela wyczerpujących odpowiedzi i bardzo pomocnych wskazówek.


Pani Sędzia z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którymi podzieliła się z nami w bardzo przystępny sposób. Zajęcia bardzo ciekawe.


Bardzo ciekawie poprowadzone zajęcia, dokładnie omówienie poszczególnych elementów umów cywilnoprawnych.


Ogromna wiedza Pani Sędzi połączona z obrazowym wytłumaczeniem najważniejszych kwestii związanych z postępowaniem karnym. Bardzo interesujące ćwiczenia. Kazus wyjątkowo obszerny!


Bardzo ciekawie poprowadzony wykład wraz ze szczegółowo omówionymi praktycznymi aspektami sporządzania subsydiarnego aktu oskarżenia.


Bardzo dobry wykładowca. W zwięzły i przystępny sposób przedstawił zasady konstruowania umów. Dobry kontakt z uczestnikami kursu podczas ćwiczeń.


Znakomity wykładowca mający bardzo dobry kontakt z słuchaczami. Bardzo dobrze tłumaczył zagadnienia do egzaminu na konkretnych przykładach. Świetny kontakt ze słuchaczami podczas konwersatorium i ćwiczeń.


Świetny wykładowca, w ciekawy i przystępny dla słuchacza sposób prowadzący zajęcia. Duży nacisk na aspekty praktyczne. Dobry kontakt z uczestnikami kursu podczas konwersatorium i ćwiczeń.


Bardzo dobrze przeprowadzone zajęcia. Omawiany casus był punktem wyjścia do omówienia poszczególnych kwestii w zależności od zmieniającego się stanu faktycznego.


Rewelacyjne zajęcia, poza sprawnym rozwiązaniem kazusu przez aplikantów, cenne wskazówki co do możliwych zarzutów w tysiącu różnych sytuacji procesowych + wnioski do nich.


Bardzo ciekawe zajęcia. Prowadząca świetnie zorganizowana, w sposób dokładny i zrozumiały omówiła kazus, odwołując się do zasad konstruowania skargi do WSA.


Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, najlepsze z dotychczas prowadzonych, Pani Mecenas wyjaśniła szczegółowo wszystkie kwestie, rozwiązanie kazusu po takich zajęciach nie sprawia żadnych trudności.


Pan Sędzia (...), pomimo ogromnej wiedzy i doświadczenia, omówił kazus w bardzo przejrzysty sposób, koncentrując się na podstawach zaskarżania orzeczeń w sprawach i karnych i ciekawie uzupełniał je o przykłady praktyczne.


Świetna zajęcia. Pan Sędzia ma ogromną wiedzę i w przystępny sposób ją przekazuje. Zajęcia są bardzo praktyczne, nie tylko pod kątem egzaminu.


Zajęcia z Mecenas (...) należą do bardzo merytorycznych. Najlepsze jest to, że nie patrzy na zegarek tylko chce jak najwięcej wiedzy nam przekazać.


Zajęcia konkretne, wyczerpujące i bardzo ciekawe. Prowadzący ma nie tylko ogromną wiedzę i doświadczenie ale i potrafi utrzymać uwagę słuchacza.


Rzeczowe, konkretne zajęcia, rozjaśniające większość wątpliwości. Dodatkowy plus za możliwość zadania pytań łącznie z pracą domową.


Niesamowicie rzeczowe, na te zajęcia warto jechać 200 km!


Nie spodziewałam się, ze każdego wykładowcę w tej szkole będę chwalić. Bardzo dobre zajęcia, nie mam do czynienia z prawem administracyjnym na co dzień, także każda informacja dla mnie jest nowością. Wykładowca bardzo miły, komunikatywny i tak jak my nie lubi prezentacji :)


Dobrze przygotowany materiał, przedstawiający praktyczny punkt widzenia. Zajęcia oceniam bardzo wysoko, tak ze względu na ich wartość merytoryczną, jak i sposób przekazania informacji.


Zajęcia oceniam bardzo dobrze. Prowadzący zwracał uwagę na praktyczne podejście do kazusu. Nie czytał sucho przepisów, ale zmuszał kursantów do twórczego myślenia i otwartej dyskusji.


Zajęcia dynamiczne. Prowadzący bardzo zaangażowany - w sposób przejrzysty tłumaczy model rozwiązywania kazusów. Tylko praktyka. Bardzo ciekawe zajęcia.


Prowadząca przekazuje wiedzę w sposób usystematyzowany, spokojnie, zachęca do aktywności. Cenne było zwrócenie uwagi na odrębności apelacji cywilnej i karnej.


Prowadzący świetnie przygotowany do zajęć, wie jaki jest ich cel, przekazuje wiedzę w sposób przystępny i uporządkowany. Potrafi zmotywować do aktywności na zajęciach, do samodzielnego myślenia i do systematycznej pracy. Bardzo dobre zajęcia.


Bardzo dobrze przygotowane zajęcia, prowadzone w sposób rzeczowy i przystępny. Bardzo się cieszę, że mogłam w nich uczestniczyć. Bardzo dobre naprowadzenie i przygotowanie do pracy domowej. Cenne zwłaszcza praktyczne wskazówki dotyczące egzaminu radcowskiego.


Zajęcia super. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i praktyczne. Nieodzowny kontakt z aplikantem i umiejętność zaangażowania aplikanta do pracy podczas zajęć. Podejście do rozwiązania kazusu. „magiczna tabelka”- pomysł rewelacyjny i ułatwiający rozwiązanie problemu. Wskazówki – czego należy szukać – co chciał powód, a co twierdził pozwany. Praktyczne wskazówki, jak należy szukać problemu i w związku z tym, jakie zarzuty w apelacji należy podnieść. Otwartość wykładowcy, zrozumienie i prosta metodologia sprawiły, że zajęcia były bardzo przydatne i zrozumiałe. Brawa!! Zajęcia na bardzo wysokim poziomie i w zupełności reflektuję w dalszym ciągu na taki poziom zajęć. Ocena – 6.


Zajęcia zostały poprowadzone bardzo dobrze. Pani Sędzia klarownie wytłumaczyła od czego należy zacząć rozwiązując kazus. Pięknie rozpisała zarzuty skargi. Zwróciła uwagę na najważniejsze kwestie, a ponadto jakie znaczenie ma art. 7 i 77 kpa. Dopiero zrozumiałam to po tych zajęciach. Pani sędzia spokojnie i w sposób zrozumiały wyjaśniła problematyczne kwestie. W związku z tym zasłużona - 6.


Zajęcia były bardzo profesjonalnie przeprowadzone, Pani Sędzia (...) w przystępny sposób omówiła kwestie związane z wnoszeniem skargi kasacyjnej do NSA oraz rozwiązaniami kazusów.


Zajęcia bardzo dobre merytorycznie. Trochę rozjaśniły bardzo skomplikowaną kwestię wyszukiwania uchybień, które można podnosić w skargach. Pozwoliły systemowo spojrzeć na kpa i ppsa. Pomimo początkowego wrażenia, że ćwiczenia będą prowadzone w typowo akademicki sposób, należy ocenić zajęcia bardzo dobrze ze względu na merytorykę.


Niesamowity dar dydaktyczny. Bardzo pomocny sposób przedstawienia zmierzenia się z zadaniem egzaminacyjnym i zagadnieniem będącym tematem zajęć. Omawiane zagadnienie zaskakująco staje się jasne i zrozumiałe. Pigułka zagadnienia. Dziękuję za zmianę prowadzącego, teraz zajęcia są pomocne. Administracyjne tylko z tym prowadzącym, to nadzieja że może uda się rozwiązać zadanie egzaminacyjne :)


Nie będę oceniał każdych z zajęć z osobna - wszystkie były fantastyczne. Wiedza Pani Mecenas, sposób jej przekazywania, kontakt z grupą, no po prostu 12/10. To była przyjemność!!!


Poziom nadal wysoki , bardzo dobra jakość i sposób przekazywanej wiedzy. Jedyny mankament , to brak opracowania w formie pisemnej – zasad pisania skarg . Wzorem są opracowania z karnego.


Jako praktyk w zakresie umów gospodarczych muszę przyznać, że wiele kwestii odkrywam na nowo. Świetne praktyczne wskazówki, których nie wyczyta się w komentarzach.


Świetne zajęcia. Pani Sędzia w sposób wyczerpujący, rzeczowy i konsekwentny wyjaśniła wątpliwości występujące w kazusie oraz udzieliła odpowiedzi na dodatkowe pytania grupy.


Zajęcia niezmiennie na bardzo wysokim poziomie. Poprowadzone wzorcowo, brak więc jakichkolwiek zastrzeżeń.


Jak do tej pory zdecydowanie najlepszy wykładowca. Zajęcia bardzo przydatne nie tylko w kontekście egzaminu, ale i praktyki.


Czytelnie, interesująco i wszechstronnie omówiony kazus, a także zasady sporządzania apelacji karnej.


Zajęcia dobre, prowadząca jasno i konkretnie omówiła kazus i problematyczne zagadnienia, w tym rozwiązania alternatywne, prowadziła dialog z grupą oraz odpowiadała na zadawane pytania.


Zajęcia poprowadzone rewelacyjnie. Trudna materia umów została wyjaśniona w sposób klarowny, zdecydowanie należy ocenić zajęcia na 7 w sześciostopniowej skali.


Dość surowe kryteria oceny prac, ale bardzo pouczające i praktyczne komentarze. Prowadzący ma umiejętność tłumaczenia zagadnień trudnych w sposób bardzo przystępny.


Zajęcia poprowadzone wzorcowo. Ukazały systemowe spojrzenie na prawo i postępowanie cywilne i spowodowały zachwianie pojawiającej się bezpośrednio po przeczytaniu kazusu pewności co do zasadności sporządzenia apelacji.


Zajęcia bardzo przydatne, wyczerpujące i zrozumiałe. Cały czas przeznaczony na zajęcia został dobrze, merytorycznie wykorzystany.


Zajęcia poprowadzone profesjonalnie, prowadzący posiada ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać. Odpowiada na wszystkie pytania rzeczowo, rozwiewa wszelkie wątpliwości.


Zajęcia prowadzone rewelacyjnie, świetnie merytorycznie i z dużą dawką inteligentnego humoru. Oceniam 10/10. Moim zdaniem Sędzia (...) prowadzi ćwiczenia najlepiej spośród wszystkich wykładowców z Państwa szkoły.


Bardzo mi się podobały. Przedmiot bliski mi nie jest, ale Pani Sędzia ma szanse mnie do niego przekonać. Komunikatywnie, klarownie, punktualnie i miło. Zdecydowanie na plus.


Super zajęcia. Pan Sędzia świetnie uczy, jak czytać akta tak aby w jak najkrótszym czasie znaleźć to co najważniejsze i napisać skargę.


Zgodnie z oczekiwaniami, zajęcia bardzo profesjonalne i merytoryczne. Przemiła atmosfera. Duże dziękuję za przedłużenie do wyczerpania tematu.


Dzień dobry,
Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, zarówno z jego zakresu, sposobu przeprowadzenia, jak i z jego jakości.
AP
 


Witam,

chciałam podziękować Pani mecenas A. Rewerskiej oraz wszystkim wykładowcom na kursie w [...]. Pomimo, iż miałam dobrą praktykę w kancelarii oraz w sądach, to jednak wydaje mi się, iż te zajęcia pomogły mi usystematyzować wiedzę, spojrzeć na egzamin trochę pod innym kątem i postępować bardziej metodycznie przy sporządzaniu apelacji czy skarg. Oczywiście po egzaminie nie byłam do końca zadowolona z moich prac i uważam, że mogłam napisać je zdecydowanie lepiej (ale takie odczucia pewnie miało większość aplikantów). Niemniej jednak efekt końcowy egzaminu jest dla mnie jak najbardziej satysfakcjonujący na co jak, już wspomniałam w dużej mierze miały wpływ zajęcia na kursie, do których zresztą starałam się jak najbardziej przykładać.

Dlatego jeszcze raz chciałam podziękować osobom które, dzieliły się swoją wiedzą w sposób precyzyjny i zrozumiały.

MJR


Witam Pani Mecenas,

Chciałem pogratulować skuteczności kursu i podziękować za jego zorganizowanie. Wczoraj odebrałem uchwałę w sprawie ustalenia wyniku egzaminu, więc jestem już na 100% spokojny, że zdałem :)

Na spokojnie i obiektywnie oceniając muszę uznać cały kurs za bardzo przydatny i dobrze przygotowujący do egzaminu.

W przyszłości liczę na dobre szkolenia organizowane przez Adexemplum.

Z poważaniem.

JF


Chciałabym podziękować za wkład pracy i zaangażowanie jakie Państwo wkładacie w przygotowanie

do egzaminu końcowego. Wszystkie uwagi w pracach były pomocą w nauce, a przede wszystkim

w odkrywaniu własnych braków. Otrzymałam pozytywny wynik egzaminu radcowskiego.

Jeszcze raz dziękuję.

Z poważaniem

EH


Pani Mecenas,

W pierwszym zdaniu dziękuję za udział w Pani kursie. Prawdę Pani mówiła że nauczy Pani zdać egzamin radcowski i tak się stało:). Dziękuję.

[...]

Pozdrawiam,

MZ


Pani Mecenas,

Wielkie, wielkie DZIĘKUJĘ za kurs i całą pracę włożoną w przygotowanie nas do egzaminu. ZDAŁAM!!! I to na jakie oceny: same 5 i 4. To chyba jest najlepszy dowód na poziom nauczania w Ad exemplum :-)

Pozdrawiam!
KB


Szanowna Pani Mecenas,

chciałabym gorąco podziękować za zorganizowanie kursu i merytoryczne oraz skuteczne przygotowanie do egzaminu radcowskiego. To tylko i wyłącznie dzięki udziałowi w organizowanym kursie oraz dzięki wspaniałym Wykładowcom zdałam egzamin radcowski.
Z poważaniem,

KW


Szanowni Państwo,

Zgodnie z opublikowanymi wynikami egzaminu radcowskiego jestem w gronie ludzi bardzo szczęśliwych. Powyższe zawdzięczam także Wam. Dzięki w szczególności rzetelnemu przygotowaniu, pomocy i pozyskaniu bardzo przydatnej wiedzy praktycznej mogłem z pozytywnym efektem podejść do egzaminu na większym luzie. Doceniam zaangażowanie i profesjonalne podejście do tematu. Zdobyte umiejętności pozwoliły nie tylko na zdanie egzaminu, ale z pewnością przydadzą się w przyszłości.

Dziękuję.

Pozdrawiam,

MB


Witam,

jako była kursantka chcę bardzo podziękować za trud, pracę i przede wszystkim wolę przekazania wiedzy, jaką wykazali się pracownicy Szkoły. Dziś powzięłam wiadomość o zdaniu egzaminu radcowskiego z wynikiem pozytywnym :). Do tego sukcesu w ogromnej mierze przyczynił się organizowany przez Szkołę kurs. Dzięki kursowi sformułowanie prawidłowych zarzutów nie sprawiło mi większych problemów, pomimo że na co dzień nie pracuję w kancelarii […]. Robicie Państwo wiele dobrego dla aplikantów, którzy własnymi siłami chcą coś osiągnąć. Dziękuję raz jeszcze i życzę dalszych sukcesów edukacyjnych, gdyż jestem przekonana, że dla niejednego aplikanta kurs jest jedyną szansą na zdobycie jakiejkolwiek praktyki w pisaniu pism procesowych, zdanie egzaminu i otworzenie drogi do lepszego świata.

Pozdrawiam,

S.


Pani Mecenas,

serdecznie dziękuję za zorganizowanie kursu w […..], zajęcia były fantastyczne i prowadzącym należą się gorące wyrazy uznania za profesjonalizm i ciepłe podejście do kursantów. Bardzo dużo skorzystaliśmy dzięki nim i mam wielką nadzieję, że to zaprocentuje na egzaminie. Proszę trzymajcie Państwo za nas kciuki, mam nadzieję, że wszystkie cenne wskazówki od Państwa będą nam pomocne w trakcie pisania.

Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,

z wyrazami szacunku,

KL


Witam,

Chciałbym podziękować za zorganizowanie w […..] kursu przygotowującego do egzaminu radcowskiego. Aplikację ukończyłem w […..] i tam również składałem egzamin. Wyniki już zostały ogłoszone, mój wynik jest pozytywny :). Kurs był dla mnie ciekawym doświadczeniem. Spotkanie z ludźmi, profesjonalistami w swojej dziedzinie pozwoliło mi samemu wejść na wyższy poziom. Uważam że cała koncepcja szkoły i kursu jest bardzo trafiona, tak powinna wyglądać tak naprawdę aplikacja. Ze szczególnym uznaniem myślę o Panu Sędzim […] bo bez jego wykładów z pewnością bym nie zdał. Skorzystam na pewno z forum ADEX i będę Was polecał.

Pozdrawiam, 
ŁO


Witam,

Chciałem podziękować za skuteczne przygotowanie do egzaminu radcowskiego w tym roku. Będę polecał organizowany przez Panią kurs.

Pozdrawiam,

PK


Witam,

Pozwoliłem sobie do Państwa napisać, ponieważ czuję się zobowiązany przekazać Wam serdeczne podziękowania za uczestnictwo w kursie oraz za wiedzę i umiejętności, które dzięki Wam nabyłem. To, że zdałem ten egzamin zawdzięczam w ogromnej mierze Waszemu kursowi. Tak profesjonalnych, o ogromnej wiedzy i pełnych pasji Wykładowców nie spotkałem nigdy wcześniej. Co więcej, jestem świadomy przykrego faktu, że aplikacja niczego mnie nie nauczyła, okazało się, że jest kompletnie nie przydatna jako przygotowanie do egzaminu zawodowego. Właściwie żadne wykłady i ćwiczenia przeprowadzone w ramach aplikacji nie dały mi nawet w 10 % tej wiedzy, którą uzyskałem na Waszym kursie. Jest to bardzo przykra konstatacja, że aplikacja, która jest bardzo droga, okazała się zupełnie bezużyteczna. To Państwo powinniście prowadzić zajęcia aplikacyjne. Możecie być pewni, że zawsze zachęcam (i to skutecznie) innych aplikantów do korzystania z Waszego szkolenia, ponieważ jesteście tego warci.

Pozdrawiam,

K.


Witam Pani Agato,

chciałabym się podzielić wspaniałą dla mnie informacją - zdałam egzamin. To w dużej mierze zasługa kursu ad exemplum. Bardzo dziękuje Pani i całemu zespołowi szkoły Ad exemplum. Jesteście wielcy.

Z wyrazami szacunku,

JO


Pani Mecenas,

z radością informuję o pozytywnym wyniku z egzaminu :). Bardzo dziękuję całemu Ad Exemplum za pomoc w przygotowaniach. Choć to pewnie zbędne, będę Państwa gorąco polecał wszystkim kolegom.

Pozdrawiam,

MK


Z przyjemnością informuję, że zdałam egzamin radcowski z wynikiem pozytywnym. Kurs naprawdę był dużą pomocą i dobrym narzędziem do powtórki i mobilizacją do nauki odpowiednio wcześnie.

Pozdrawiam,

KB


Dzień dobry,

jestem uczestniczką kursu jesiennego i z przyjemnością pragnę poinformować Państwa, a Panią mec. Rewerską w szczególności, że uzyskałam pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego :), co bez wątpienia jest zasługą wiedzy, którą zdobyłam podczas kursu. 
Nie żałuje dojazdów z […..] do Warszawy na kurs, godzin przemyśleń i pisania prac domowych - było warto - pomimo, że chwile zwątpienia zdarzały się dość często.

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam,

KG


Szanowne Panie,

Kurz po ogłoszeniu wyników już opadł, a ja chciałem ze swojej strony krótko podziękować za pomoc w przygotowaniu do egzaminu. Egzamin zdany, i to na BDB.

Myślę, że Wasz kurs dał mi bardzo dużo, szczególnie, że na co dzień z procesem nie mam do czynienia i potrzebowałem, aby ktoś w sensowny sposób przeprowadził mnie przez meandry apelacji, skarg itd. i pokazał na czym to polega […].

Życzę dalszych sukcesów !!

Pozdrawiam,

JD


Szanowni Państwo,

chciałam podzielić się z Państwem bardzo dobrą wiadomością. Wynik z egzaminu radcowskiego jest pozytywny, a żadna z ocen cząstkowych nie jest niższa niż 4. Kurs w Państwa Szkole, stanowiący jeden z elementów przygotowania do egzaminu, bardzo mi pomógł. Zwłaszcza w zakresie prawa karnego i administracyjnego. Dziękuję za wszelkie uwagi krytyczne do prac!!! Bo to one mobilizują do dalszej pracy.

Życzę zadowolonych kursantów i jak najwyższej zdawalności wśród nich!

Serdecznie pozdrawiam,

AS


Kochana Pani Mecenas, zdałem! :)

test 4, karne 6 (!), cywilne 4, gospodarcze 4, administracyjne 5. Bardzo, bardzo dziękuję za kurs, który dał mi dużo więcej niż wszystkie zajęcia na aplikacji razem wzięte. Kurs u Pani polecam każdemu!

pozdrawiam serdecznie,

MM


Pani Mecenas,

Zdałem! Z przedmiotów, na które postawiłem i do nauki których poświeciłem najwięcej czasu tj. cywilne, karne i administracyjne dostałem po 5, z kolei z testu i i gospodarczego, na które z wyboru - jako zdecydowanie prostszych - poświeciłem miej czasu dostałem po 4.
Pozdrawiam

PW


Dzień Dobry,

Chciałam powiedzieć, że zdałam, a także serdecznie podziękować za pomoc w przygotowaniu się do egzaminu.

pzdr,

AJ


Szanowna Pani Mecenas,

w dniu wczorajszym zostały ogłoszone wyniki z egzaminu radcowskiego w […..]. Szczęśliwie, wynik egzaminu był dla mnie pozytywny […] Gdyby nie Pani szkoła, gdyby nie kurs prowadzony przez wspaniałych praktyków, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, oceniam swoje szanse na tym egzaminie jako mizerne. Chciałam Pani ogromnie podziękować za kurs, za to że daje on szansę na właściwe przygotowanie się do egzaminu końcowego nie tylko aplikantom,  ale również osobom przystępującym do niego bez aplikacji. Idea kursu, którego jest Pani pomysłodawczynią, jest po prostu genialna. Oswojenie się z kazusami, nauka poprawnego konstruowania pism procesowych, poznanie zasad sporządzania i uzasadniania zarzutów - to wszystko niezmiernie pomaga w trakcie tego czterodniowego maratonu. Trudno mi sobie wyobrazić jak miałabym się "odnaleźć" na egzaminie, gdyby nie te praktyczne zajęcia na kursie.

Jeszcze raz ogromnie Pani dziękuję. Chciałabym również ogromnie podziękować wszystkim Wykładowcom z grupy […], w szczególności p. Sędzi, która sprawiła, że prawo karne, zarówno materialne jaki i procesowe nie jest już dla mnie tak straszne i przerażające, wręcz daje się polubić, oraz p. Sędziemu, który sprawił, że z przyjemnością sięgam teraz do kpa i ppsa :)

Pozdrawiam serdecznie,

JW


Szanowna Pani Mecenas,

Chciałam podziękować za kurs. Zorganizowała Pani bardzo dobre szkolenie.

Pozdrawiam serdecznie,

JCh


Witam

Byłam uczestniczką Państwa kursu przygotowującego do egzaminu radcowskiego, kurs całoroczny 2012/2013. Mam już wyniki egzaminu radcowskiego. Byłam w komisji nr […] w Warszawie, której przewodniczyła Pani […]. Egzamin zdałam, z czego jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję wszystkim Wykładowcom i Pracownikom Szkoły za przygotowanie w ramach kursu, które było mi bardzo przydatne na egzaminie.

Pozdrawiam serdecznie,

WK


Witam,

chciałam podziękować za świetne zajęcia z prawa administracyjnego.

To głównie dzięki Państwu otrzymałam 5 z admina :). Dziękuję.

z poważaniem,

MB


Szanowni Państwo,

chciałabym podziękować za zorganizowanie w [….] kursu przygotowującego do zawodowego egzaminu radcowskiego. Udział w Państwa zajęciach w dużej mierze przyczynił się do mojego sukcesu, jakim jest pozytywny wynik z egzaminu. Trzymam kciuki za dalsze powodzenie Państwa "misji".

Pozdrawiam serdecznie,

ME


Pani Mecenas, Szanowni Państwo Wykładowcy kursu w [...],

z przyjemnością informuję o pozytywnym wyniku egzaminu radcowskiego, zdanego z dobrym wynikiem. W osiągnięciu tego rezultatu bardzo pomogło mi uczestnictwo w kursie. Doceniam merytoryczne podejście Państwa Wykładowców oraz przyjazną atmosferę, która towarzyszyła każdemu spotkaniu szkoleniowemu.

pozdrawiam,

JD

SKLEP

KONKURS

Złote
TOGI

KONKURS

RATIO
DECIDENDI

My nie kupujemy like.ów na facebook.u